Премьеры Клипов Разного Направления

Аватара пользователя
Авдотья
LADY FOLK
: 219
Стаж: 13 декабря 2022
Откуда: Отсюда
Позитив: 712
Ранг: 1550

Премьеры Клипов Разного Направления

Сообщение Авдотья »

Изображение
Аватара пользователя
Авдотья
LADY FOLK
: 219
Стаж: 13 декабря 2022
Откуда: Отсюда
Позитив: 712
Ранг: 1550

Пісні України

Сообщение Авдотья »

KAZKA - Без кохання



Клип вышел на днях с вот таким предтекстом.
" Війна навчила нас не відкладати почуття на завтра. Цінувати кожну мить, любити, шукати справу мрії, створювати родини, простір навколо себе, нове життя. Ми більше не будуємо химерних планів, не витрачаємо час на непотрібних людей, не пливемо за течією. Адже життя одне! І воно, як ніколи, пульсує в наших жилах.
Сьогодні ми презентуємо непересічну пісню. Першу майже за рік. Нову за відчуттями та рівнем відвертості з вами. БЕЗ КОХАННЯ створювалась в найскладніший час. Під звуки сирен та гуркіт думок. В реальності, де кохання надихає проживати найскладніші моменти, лікує серця та веде нас до мрії. Адже ми точно знаємо, заради чого це все.
Будемо жити. Будемо любити. Співати, щоб чули свої!"
Аватара пользователя
Авдотья
LADY FOLK
: 219
Стаж: 13 декабря 2022
Откуда: Отсюда
Позитив: 712
Ранг: 1550

Пісні України

Сообщение Авдотья »

THE HARDKISS - Festival

Совсем новенькое от THE HARDKISS. Премьера клипа 04. 05. 2023.
Очень глубокая и красивая песня. И великолепная Санина на киевских улицах.

Аватара пользователя
Авдотья
LADY FOLK
: 219
Стаж: 13 декабря 2022
Откуда: Отсюда
Позитив: 712
Ранг: 1550

Пісні України

Сообщение Авдотья »

Очень типичная для наших дней песня...

Memories Avenue x Артем Лоік - Бузина

Аватара пользователя
Авдотья
LADY FOLK
: 219
Стаж: 13 декабря 2022
Откуда: Отсюда
Позитив: 712
Ранг: 1550

Пісні України

Сообщение Авдотья »

Две очень интересные премьеры последнего времени.
Они очень разноплановы по стилям , но подобны по содержанию .
Наверное, это - закономерно.

1. Океан Ельзи & KOLA - Коли ми двоє | Koly my dvoie



2. KALUSH & Jerry Heil - Стіни

Аватара пользователя
Авдотья
LADY FOLK
: 219
Стаж: 13 декабря 2022
Откуда: Отсюда
Позитив: 712
Ранг: 1550

Пісні України

Сообщение Авдотья »

Didodub feat Anna Mnishek -

Ну ооочень атмосферный клип MNISHEK
За вітром



И еще один. Программное.
Дідодуб

Аватара пользователя
Авдотья
LADY FOLK
: 219
Стаж: 13 декабря 2022
Откуда: Отсюда
Позитив: 712
Ранг: 1550

Пісні України

Сообщение Авдотья »

Go_A - Rusalochki

Еще один знаковый клип от электрофолковой группы Go_A - недавней участницы Евровидения.
Этот клип, премьера которого состоялась совсем недавно, создан по материалам привезенным вокалисткой группы Катей Павленко из одной из фольклорных экспедиций.
Как пишут участники группы, во время этой экспедиции Катя познакомилась с группой бабушек, эвакуированных в свое время из Чернобыля. Они рассказали об обряде проводов русалоньки в лес. Смысл песни объяснили так:
"Эта песня о том, как найти себя в мире, где человек навсегда потерял свой дом. История о попытке оставить прошлое позади и попытке жить в новой реальности. "
Женщины, которые появляются в клипе - "хранительницы украинского фольклора из ансамбля "Берегиня", специально приехавшие с Севера Украины, чтобы принять участие в этой съемке.
Эти женщины, свидетели страшной войны, являются символом стойкости украинского народа, который остается на своей земле и хранит свои традиции, несмотря ни на какие обстоятельства.
История «Русалочки» всегда актуальна и посвящена каждому человеку нашей планеты, который ищет свое место в Мире" написано в анонсе к клипу.

Аватара пользователя
Авдотья
LADY FOLK
: 219
Стаж: 13 декабря 2022
Откуда: Отсюда
Позитив: 712
Ранг: 1550

Пісні України

Сообщение Авдотья »

KOZAK SYSTEM - 5 хвилин
Аватара пользователя
Авдотья
LADY FOLK
: 219
Стаж: 13 декабря 2022
Откуда: Отсюда
Позитив: 712
Ранг: 1550

Пісні України

Сообщение Авдотья »

"TUMAN"

Символическая колаборация в современной украинской культуре. Нечто такое очень фантастическое получилось.
Электронная группа PROBASS ∆ HARDI, которая известна треком «Доброго вечора ми з України»
и этно - группа DakhaBrakha випустили трек и видео клип "TUMAN".
Авторы вдохновились украинским фольклором, объединив его с современность.
Они визуализировали Украину будущего.
Основой коллаборации известных групп стала україинская народная песня «Туман яром котиться».
- Ми хотіли поєднати наш етно код з сучасним звучанням, - розповідає про нову роботу керманич гурту PROBASS ∆ HARDI Артем Ткаченко.
- Нова робота розпочинається з оригінального звучання народної пісні і поступово трансформується в сучасний музичний твір, символізуючи проростання давнього коріння в молоді паростки майбутнього.

Аватара пользователя
Авдотья
LADY FOLK
: 219
Стаж: 13 декабря 2022
Откуда: Отсюда
Позитив: 712
Ранг: 1550

Пісні України

Сообщение Авдотья »

Коли закінчиться війна

Музика, виконання - Ольга Богомолець
Вірш - Сергій Степанюк

Аватара пользователя
Авдотья
LADY FOLK
: 219
Стаж: 13 декабря 2022
Откуда: Отсюда
Позитив: 712
Ранг: 1550

Пісні України

Сообщение Авдотья »

То,что я хочу предложить будет сильно отличаться от выложенного выше. Это - новинки к Рождеству. И то, что в этой обстановке тяжелейшей войны , которая идет сейчас в Украине есть все-таки место для Рождества и Нового года - очень и очень важно, как мне кажется. Все э
ти песни появились бквально на прошлой неделе.
Сначала -"ветеран", если можно так ее назвать в любом случае - старшее поколение собственно украинской поп-музыки - Наталья Могилевская.
НАТАЛІЯ МОГИЛЕВСЬКА - ДАВАЙ ЗУСТРІНЕМО РІЗДВО ВДОМА
Новорічна прем'єра пісні. Не дивуйтесь, що святковий настрій перетинається трохи ліричним куплетом. Сьогоднішнє свято має присмак величезного суму і переживань. Тому що, на жаль, я так само як і ви не можу зустріти Різдво з усією родиною. Але навіть в такий жахливий і сумний час, можна знайти в своєму серці місце для тепла, віри, любові, сімейних цінностей і теплих спогадів із дитинства. Бажаю всім щасливого Різдва і Нового Року!



Дальше - очень такая типичная, типичная рождественская песня с роликом, снятым во Львове

Аркадій Войтюк - Щасливе Різдво

Вот что написал автор в аннотации к этой песне Я знаю, що більшість з Вас не зможе побачити це відео через атаки на мережі, і знаю, що для більшості це не буде «Щасливе Різдво»… Але я писав цю пісню з вірою у щасливе мирне майбутнє! Коли Ви зможете її увімкнути і на 3 хвилини зовсім не згадувати про жорстоке минуле…




alyona alyona, KOLA, Jerry Heil - Щедра ніч

alyona alyona: Українські традиції мають місце у серці кожного з нас, а Різдво — одне з найголовніших свят, де традиції відіграють величезну роль. Усі ми кожного дня проживаємо страх, біль, втрати, але всі маємо лише одну мрію — зібратись сім’єю за одним різдвяним столом під мирним небом.
Ця пісня саме про те, чого нам так не вистачає у ці дні, про теплі спогади та рідних людей поруч. І хоч кожна з нас з різних куточків України, але те, що нас об'єднує — любов до сім'ї, українських традицій та Різдва.



И еще одна в ряду бесчисленных интерпретаций "Щедрика"

GLOVA & YAROMIYA - ЩЕДРИК

Аватара пользователя
Авдотья
LADY FOLK
: 219
Стаж: 13 декабря 2022
Откуда: Отсюда
Позитив: 712
Ранг: 1550

Премьеры Клипов Разного Направления

Сообщение Авдотья »

Очень своеобразный и интересный клип от ТНМК.
Танок на Майдані Конго, наверное можно назвать культовой группой. Особенно если говорить о их влиянии на становление и развитие украинской популярной музыки.

Танок на Майдані Конго. Знайди мене.

Это - премьера, которая состоялась несколько дней назад
Олександр Фоззі Сидоренко: “Знайди мене - одна з закладок, яку ми зробили до повномасштабного вторгнення, готуючи альбом ВАТРА black. Фагот якось сидів на студії Teejay'я, ми тоді там працювали над зовсім іншим треком, але народилася ще одна мелодія. В спадок від тієї студійної сесії і лишився цікавий нарис з рефреном "Знайди мене, відчуй мене". Тоді ми збиралися зробити з нього якусь lovestory, але минулої зими вирішили просто описати те, що бачили навколо себе - то була пора темних міст, павербанків й відсутнього зв'язку. От тоді пісня й народилася остаточно.”
Олег Фагот Михайлюта: “Знайди мене - це трек про ту силу, котра тримає людей навіть тоді, коли вони не поруч. Саме ту силу, котра дозволяє людям відчувати любов, коли вони за тисячі кілометрів один від одного. Це трек про нашу з вами силу і віру в перемогу.”
В клипе снялись -Иван Пелих (сын Игоря Пелиха - известного телеведущего и продюсера ), воннослужащие, которы прошли Бахмутское направление: Ярослав Веревкин (гитарист группы ТНМК, ныне - солдат ВСУ, его дочь София Веревкина - тоже военнослужащая, весь состав ТНМК, сотрудники АТ "Укрзалізниця и просто люди, которые провожали своих близких на поезд...

Аватара пользователя
Авдотья
LADY FOLK
: 219
Стаж: 13 декабря 2022
Откуда: Отсюда
Позитив: 712
Ранг: 1550

Премьеры Клипов Разного Направления

Сообщение Авдотья »

Vyshebaba & KOLA - Шлях

Премьера этого клипа состоялась 22 декабря 2023 года.
Автор - Павло Вишебаба – командир отделения ВСУ в 68 ОЄБр ім. Олекси Довбуша. Поет, музыкант, автор книги-бестселера «Тільки не пиши мені про війну», которая за год выдержала 2 издания.
"Влітку 2022-го в селі на Донеччині на лінії фронту, яке постійно обстрілювали, я зустрів юну дівчину. "Чого ти тут? Тобі треба негайно евакуюватися", – наполіг я. Вона обіцяла, що скоро поїде.
Але я зустрічав її знову і знову. Виявилось, що у неї розгортається кохання з військовим нашої 68 бригади, тому й не їде. Я продовжував умовляти: і її, і побратима. Але вона не слухала і залишалася заради коханого, чекала його з бойових виходів. Тож на Різдво я використав останній аргумент: подарував їм цього вірша.
За кілька тижнів вона евакуювалася і тепер у безпеці. Разом із KOLA ми розповідаємо цю історію вам."

Аватара пользователя
Авдотья
LADY FOLK
: 219
Стаж: 13 декабря 2022
Откуда: Отсюда
Позитив: 712
Ранг: 1550

Премьеры Клипов Разного Направления

Сообщение Авдотья »

Еще один новый клип от с очень интересной стилистикой.

Go_A - Dumala
(Fairy Tale Video)

И вот такой сказкой в начале... Давным-давно жила девушка, которая хотела быть счастливой...
Можно, дальше я не буду переводить?



Once upon a time, there lived a girl who wished to be happy. There was also a belief that it was a very bad sign to be born on Wednesday. It happened to our girl, so people were trying to convince her that it was impossible to be happy due to her bad luck. «You need to have wealth, fame, good health, a big house, a rich husband and unearthly beauty to be happy!» - they said. The list was endless because everyone saw «happiness» in strange things.
«It’s not real happiness!» - the girl said, but nobody wanted to listen to her. People around considered her careless and strange. And one day, the girl noticed that people who teach her about happiness are unhappy themselves. They had wealth, fame, and a big house, but their eyes looked sad and indifferent. Those people did not see the beauty of the world surrounding them, but always saw reasons to be sad. The girl’s smile only made them angry.
One day there was a loud thunder that woke up the people, and they realized that something bad was coming. People were scared and some of them ran away trying to take all the goods which they had been earning for their entire life. Other people were in panic since they couldn’t choose which things are the most valuable for them and which they should take away. The girl watched how danger gets closer and closer, but she was calm. The most precious thing in her life was her love for her land and her home.
Suddenly she noticed brave people who tried to stop the darkness until it was too late. There were people with a strong spirit, they couldn’t let evil conquer the whole world, so they chose to fight. The girl decided to stay and shine for those brave people who went deep into the darkness. She helped them to feel that they are not alone and someone waits for them at their homes.
That day, everybody realized that misery doesn’t ask if you are wealthy or what kind of breed you are. The misery comes to give as a challenge and our future depends on how we pass it. Only when it’s getting dark, you can see those who can shine.
To those who haven’t run away.
Аватара пользователя
Авдотья
LADY FOLK
: 219
Стаж: 13 декабря 2022
Откуда: Отсюда
Позитив: 712
Ранг: 1550

Премьеры Клипов Разного Направления

Сообщение Авдотья »

ROXOLANA – Настрій колядувати

Автор песен и певица ROXOLANA объединила украинских артистов для создания этого проекта «Настрій: Колядувати».
В принципе здесь большинство известных классических украинских песен-колядок. Не могу сказать что все интерпретации мне нравятся...



00:00 - 00:54 Інтро
00:55 - 3:13 «Ой, чи є, чи нема» – ROXOLANA, MONATIK, KAZKA, Volodymyr Dantes, Пилип Коляденко, Марія Квітка
3:15 - 3:50 Віншує Матвій
3:52 - 6:27 «Небо і земля» – ROXOLANA & Volodymyr Dantes
6:30 - 8:55 «Добрий вечір тобі, пане господарю» – ROXOLANA
8:57 - 9:44 Віншує Тимур Мірошниченко
9:45 - 11:55 «Ой дивноє народження» – ROXOLANA & Марія Квітка
12:00 - 14:15 «Нова радість» – ROXOLANA
14:17 - 15:03 Віншує Олександра Машлятіна
15:05 - 17:15 «Вингорад» – ROXOLANA & KAZKA
17:18 - 20:10 «Тиха ніч» – ROXOLANA & Пилип Коляденко
20:15 - 21:08 Віншує Женя Янович
21:11 - 23:20 «Небо ясні зірки вкрили» – ROXOLANA & MONATIK
23:22 - 25:00 Прийде час – ROXOLANA, MONATIK, KAZKA, Volodymyr Dantes, Пилип Коляденко, Марія Квітка
Аватара пользователя
Авдотья
LADY FOLK
: 219
Стаж: 13 декабря 2022
Откуда: Отсюда
Позитив: 712
Ранг: 1550

Премьеры Клипов Разного Направления

Сообщение Авдотья »

Своеобразный клип, ы принципе интересный, но на Евровидении я его плохо себе представляю...

ШУГАР - Мавка .

Аватара пользователя
Авдотья
LADY FOLK
: 219
Стаж: 13 декабря 2022
Откуда: Отсюда
Позитив: 712
Ранг: 1550

Премьеры Клипов Разного Направления

Сообщение Авдотья »

Добрая, верная Наталья Могилевская. Такой добрый и приятный во всех отношениях клип...
НАТАЛІЯ МОГИЛЕВСЬКА - ПІД КОВДРОЮ
| ПРЕМʼЄРА 2024

Ця пісня про те, що ховається під ковдрою! Тендітні ніжні почуття, які не для всіх, які потребують захисту від зовнішніх обставин, які тому і мають назву, що вони інтимні. Почуття, які тільки й призначені для спостерігання, тільки для близьких та рідних. Особливо, якщо мова йдеться про дітей. Наше щастя тільки в наших руках. І для цього нічого не потрібно, крім кохання. Тим більше, що хоч одна ковдра вдома є у кожного.


Аватара пользователя
Авдотья
LADY FOLK
: 219
Стаж: 13 декабря 2022
Откуда: Отсюда
Позитив: 712
Ранг: 1550

Премьеры Клипов Разного Направления

Сообщение Авдотья »

MNISHEK - Вирій



Это не клип, но очень интересная композиция...
«Вирій» - это послание предкам. В древней украинской мифологии именно туда уходят души после смерти, а дорогой является Чумацкий Шлях - Млечный Путь... Существовало убеждение, что наши умершие родичи все время наблюдают за нами и , готовы прийти на помощь, если это необходимо. В песне - девушка, всматриваясь в звездное небо ,обращается к своим предкам, делится с ними радостями и печалями. Она просит их прийти сейчас в ее сны, а не ждать весны, как это положено ( по поверью традиционное время, когда умершим разрешено проведать своих потомков и пообщаться с ними - это весна.)
Аватара пользователя
Авдотья
LADY FOLK
: 219
Стаж: 13 декабря 2022
Откуда: Отсюда
Позитив: 712
Ранг: 1550

Премьеры Клипов Разного Направления

Сообщение Авдотья »

Jamala - Мій брате
(Lyric Video, 2024)



дата премьеры: 19 янв. 2024 г.
Це пісня - присвята всім братам і сестрам, яким ви не встигли сказати важливі речі.
Я думаю, тут настолько все понятно, что ни перевод, ни какие-либо комментарии просто не нужны...
Аватара пользователя
Авдотья
LADY FOLK
: 219
Стаж: 13 декабря 2022
Откуда: Отсюда
Позитив: 712
Ранг: 1550

Премьеры Клипов Разного Направления

Сообщение Авдотья »

[
Alina Pash - Malanka
Сама Алина назвала эту свою композицию карпатским рейвом.
Carpathian rave is here!



Как всегда - это причудливое сочетание духа прошлого и стиля будущего. Так наверное можно наиболее точно охарактеризовать то, что получилось от переплетения реальной глубоко фольклорной основы с супер-современными техническими прибамбасами. Такое нечто слегка мистическое и чудернацкое...
Ну - очень подходит к "Маланчиным святам". какими их знали наши далекие предки...
Ответить